2018 m. gegužės 28 d. Ignalinoje įvyko Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2018-2020 projekto “Ignalina ir Daugpilis prieš skurdą ir socialinę atskirtį” , Nr. LLI-322, partnerių susitikimas. Susitikimo metu partneriai aptarė numatomas veiklas, įsipareigojimus bei tolimesnio bendradarbiavimo planus.  Susitikimo metu projekto partneriai apsilankė Ignalinos parapijos patalpose, kurios projekto lėšomis bus remontuojamos ir pritaikytos Jaunimo dienos centrui.

Susitikimo metu dalyvavo partneriai iš:

• Ignalinos Švč. M. Marijos gimimo parapijos (Lietuva);
  • Daugpilio Jėzaus Širdies katalikų parapijos (Latvija);

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie socialinės atskirties mažinimo tiek Ignalinos, tiek Daugpilio regionuose.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT