Parama

Brangieji,   Palūšės šv. Juozapo parapija gyvuoja iš tikinčiųjų aukų.     Vienas iš būdų paremti mūsų parapiją neišleidžiant nei cento –  pervesti 2% savo pajamų mokesčio   todėl kreipiuosi į Jus, Broliai ir Seserys Kristuje. Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu kiekvienas Lietuvos pilietis gali paskirti pasirinktai organizacijai iki 2 proc. Valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.     Paramą galite pervesti:

1. Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu:

www.vmi.lt

1. Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  2. Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos terotoriniam skyriui.

Prašymo blankus (forma FR0512) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti internetinėje svetainėje.   Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą: Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191305144; Paramos gavėjo pavadinimas: PALŪŠĖS ŠV. JUOZAPO BAŽNYČIA; Buveinės adresas: Palūšė, LT-30202 Ignalinos r; Bankas: Swedbank AB Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT527300010110976335. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą. Nedelskite, nes prašymai priimami tik iki gegužės 1 d. Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui ARBA voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Dėkojame! Telaimina Jus Dievas!