Suremontuotose ir pritaikytose tapti jaunimo centru Ignalinos parapijos patalpose įsigyta visa reikiama buitinė technika bei baldai

2019 m., įgyvendinant projektą “Ignalina ir Daugpilis prieš skurdą ir socialinę atskirtį” Ignalinoje, Švč. Mergelės Marijos parapijos patalpos (158 kv. m. ploto) buvo renovuotos, įrengiant jaunimo dienos centrą. Šio jaunimo centro tikslas – suteikti jaunimui galimybes dalyvauti socialinėje atskirtyje saviraiškai, bendradarbiavimui ir kitai kūrybinei veiklai.

Po patalpų renovacijos buvo suplanuotas ir įrangos bei baldų įsigijimas. Todėl skubame pranešti, kad jaunimo dienos centre jau sumontuota visa veiklos vykdymui reikalinga įranga ir baldai. T.y.:

1. Virtuvės komplektas (1 vnt.);
  2. Spintelės (2vnt.);
  3. Stalas (11 vnt.);
  4. Kėdės (20 vnt.);
  5. Lentynos (4 vnt.);
  6. Šaldytuvas (1 vnt.);
  7. Virimo paviršius (1 vnt.);
  8. Gartraukis, orkaitė, Mikrobangė, Indaplovė, Plautuvė, Maišytuvas (po 1 vnt.);

Bendra įsigytos įrangos kaina – 8649 Eur. Šios lėšos buvo panaudotos iš projekto fondo.

Džiaugiamės, kad jaunimo dienos centras jau pilnai vykdo suplanuotą veiklą. Centre dirba savanoriai. Įrengta labdaringa valgykla bei vyksta kiti dienos centro darbai.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie socialinės atskirties mažinimo tiek Ignalinos, tiek Daugpilio regionuose.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapija.  Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Informacija apie programą: www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT