Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia šiemet mini statybos 30 metų  ir konsekracijos 20 metų  jubiliejus. Kiekvieną gruodžio sekmadienį žmonės kviečiame į šventinius pasibuvimus. Gruodžio 8 dieną prieš šv. Mišias ant Advento vainiko buvo uždegta antroji žvakė, o po Mišių įvyko antrasis jubiliejinis renginys. Koncertavo Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos styginių kvartetas (mokytojai Virginija Stuglienė ir Raimundas Jasiulionis, jaunosios smuikininkės Aristida Kuksėnaitė ir Augustė Raslanaitė). Kvartetas atliko Giedriaus Kuprevičiaus, Rimanto Mikelsko, Tomaso Albinoni kūrinius. Labai jautrią ir šiltą dainą „Žiema“ pagal poeto A. Jonyno žodžius dovanojo Olga Paukštienė. Savo eiles apie Dievo duotą gyvenimą, dvasios gėrio ir grožio ilgesį skaitė Agota Ramutė Rimšelienė ir Lina Kovalevskienė.

Kiti bažnyčios jubiliejams skirti renginiai:

• Gruodžio 14 dieną 16 val. Bažnyčioje vyks dvasinė konferencija su Vilniaus Pilaitės šv. Juozapo parapijos klebonu Ričardu Doveika; 17 val. Susitaikymo pamaldos; 18 val. šv. Mišios;
  • Gruodžio 15 dieną po 10 val. šv. Mišių – Ignalinos kultūros ir sporto centro ansamblio „Iš širdies“ koncertas;
  • Gruodžio 22 dieną po 10 val. šv. Mišių koncertuos smuikininkė Monika Sapiegaitė ir pianistas Justas Čeponis;
  • Gruodžio 26 dieną  12 val. iškilmingos šv. Mišios, skirtos Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios statybų pradžios 30-mečio ir konsekracijos 20-mečio jubiliejams.  Mišias aukos vyskupas Darius Trijonis. Po Mišių koncertuos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas, operos dainininkas, kompozitorius Jonas Sakalauskas. Vėliau visi kviečiami bendrystei agapėje;
  • 2020 m. sausio 5 dieną po 12 val. šv. Mišių bus šventinamos parapijos „Carito“ patalpos (Atgimimo g. 8).

Carito savanorė Lina