Parama

Brangieji,
Ignalinos M. Marijos Gimimo parapija gyvuoja iš tikinčiųjų aukų.

 

Vienas iš būdų paremti mūsų parapiją neišleidžiant nei cento –  pervesti 2% savo pajamų mokesčio.

 

todėl kreipiuosi į Jus, Broliai ir Seserys Kristuje.
Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu kiekvienas Lietuvos pilietis gali paskirti pasirinktai organizacijai iki 2 proc. Valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

 

Paramą galite pervesti:

 

  •  Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: www.vmi.lt
  • Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  • Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos terotoriniam skyriui.
    Prašymo blankus (forma FR0512) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti internetinėje svetainėje.

 

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191304238;
Paramos gavėjo pavadinimas: IGNALINOS ŠVČ. M. MARIJOS GIMIMO BAŽNYČIA;
Buveinės adresas: BAŽNYČIOS A4, IGNALINA;
Banko kodas 73000;
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT50 7300 0101 1097 6856

 

Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą.

 

Nedelskite, nes prašymai priimami tik iki gegužės 1 d.
Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui
ARBA
voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Dėkojame! Telaimina Jus Dievas!

Šrifto dydis

Psichologinės konsultacijos

Skelbiame, kad vykdant Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą ,,Auginame šeimų bendruomenę‘‘, teikiamos individualios psichologės Arianos Karpovičiūtės konsultacijos. Telefono numeris registracijai ar pasiteiravimui: 8-699-68405.