Saulėtą, karštą birželio popietę Ignalinos vaikų dienos centro ,,Eldoradas‘‘ vaikai vyko į vieną iš vaizdingiausių Lietuvos miestelių – Dubingius, Molėtų raj. Svečiavomės įžymaus Lietuvos krepšininko Šarūno Marčiulionio sodyboje. Krepšininko sodyboje įkurtas teniso ir padelio klubas, kuriame aktyviai leidome laisvalaikį. Treneriai vaikams pravedė edukacinį užsiėmimą – lauko teniso treniruotę. Vaikai sužinojo apie šio žaidimo ypatumus, taisykles, patys galėjo bandyti kortuose žaisti lauko tenisą. Po aktyvios treniruotės norėjosi atsigaivinti. Visų džiaugsmui laukė pramogos lauko baseine. Pailsėję keliavome į Dubingių piliakalnį. Grožėjomės atsiveriančiu vaizdingu kraštovaizdžiu. Piliakalnis čia atvykusius traukia dėl gyvenusios didikų Radvilų giminės. Apžiūrėjome įspūdingą Radvilų rūmų fragmentų ekspoziciją, tai kas išliko šiai dienai, archeologinių tyrinėjimų radinius. Gidė vaikams papasakojo kaip buvo statoma ši pilis,apie istorinius įvykius, kultūros vertybes.

Pasportavę, pažaidę, sužinoję naujų dalykų, mėgavomės gardžiomis vaišėmis gamtoje.

Išvyka buvo su fizinių įgūdžių lavinimu, praplėstu akiračiu, įgytomis naujomis žiniomis, smagiomis akimirkomis bei įspūdžiais.

Nuoširdus ačiū Šarūnui ir Laurai Marčiulioniams už galimybę apsilankyti sodyboje, suteiktas pramogas ir šiltą priėmimą,  treneriams už aktyvią lauko teniso treniruotę, Ignalinos VDC ,,Eldoradas‘‘ savanorei Nijolei Mudėnaitei už išvykos iniciavimą bei gardžias vaišes.

Ignalinos vaikų dienos centro ,,Eldoradas‘‘ vadovė  Vaiva Kaladinskienė