Ar dažnai susimąstome, kokia didelė Dievo dovana – matyti? Matyti galime akimis dienos šviesą, saulę, dangų, mus supantį grožį, spalvas, matyti šalia esančius žmones. Bet matyti galime ir širdimi… jautriau, giliau, tikriau. Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapijos bažnyčioje svečiavosi pasakų vaikams autorė, programos ,,Pažintis su nerėgio pasauliu‘‘ edukatorė Indrė. Šv. Mišių metu ji skaitė Švento Rašto skaitinius Brailio raštu, giedojo giesmes, išgirdome Indrės tikėjimo liudijimą, kaip Dievas veikia jos gyvenimą. Švytintis, spinduliuojantis, gyvai tikintis jaunas žmogus. Jau vien šios moters buvimas buvo liudijimas Dievo veikimo ir Dievo darbų. Nuostabią sekmadienio popietę Indrė paskyrė ir vaikų dienos centro ,,Eldoradas‘‘ vaikams, pravesdama edukacinę programėlę. Vaikams skaitė vieną iš savo sukurtų pasakų ,,Kas auga širdies sode‘‘. Pasaka apie kiekvieno žmogaus širdį, spindinčią gerumu, mylinčią ir besidalinančią. Kiekvienas vaikas galėjo pasamprotauti ir padiskutuoti, kaip jis augina savo širdies sodą. Vaikai galėjo apžiūrėti ir išbandyti spausdinimo mašinėlę, kuri rašo Brailio raštu. Indrė užrašė, mergaitės Lukrecijos, pasiūlytą sakinį ,,Aš širdyje labai myliu savo mamą‘‘. Kiekvienas galėjo atsispausdinti savo vardą Brailio raštu. Vaikai buvo supažindinti su pinigų matuokliu, spalvų detektoriumi, baltąja lazdele. Viską galėjo patys paliesti, išbandyti. Indrė skatino vaikus pamąstyti  ar neregys turi draugų, kokius žaidimus galime žaisti su neregiu? Vaikai uždavinėjo jiems rūpimus klausimus. Atsisveikino Indrė palinkėjimu: vertinkite tai, ką turite ir darykite gerus darbus. Lai mūsų širdies soduose žydi gerumo gėlės, auga medžiai, duodantys vaisių ir skraido dosnumo paukščiai.

Ignalino vaikų dienos centro ,,Eldoradas‘‘ vadovė Vaiva Juršėnienė