Ignalinos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios parapijiečiai subūrė 40 žmonių, kurie nori numegzti net 1000 porų kojinių ir pirštinių Ukrainos kariams ir komanda sėkmingai vis auga.Numegzti tamsių, neryškių spalvų mezginiai būtų gabenami su apkasų žvakių ir maskuojančių tinklų siunta. Mielai priimsime ir jau numegztas kojines.
Mezgamų ir jau numegztų kojinių (40- 46)
Norintys prisidėti prie komandos skambinkite žemiau nurodytu kontaktiniu tel. nr.
Iš anksto visiems Nuoširdžiai dėkojame ir įsipareigojame duoti ataskaitą už kiekvieną paruoštą ir išsiųstą į frontą siuntą.
Prie iniciatyvos jungiasi:
– Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapija
– Linkmenų Švč. Trejybės parapija
– Ignalinos Vorai (VORAI maskuojančių tinklų gamyba Lietuvoje Ukrainai);
– Anykščių ukrainiečių bendruomenė;
– Kazitiškio Šv. vyskupo Stanislovo parapijiečiai;
– Senjorės ir moterys iš įvairių Vilniaus miesto parapijų;
– Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos kolektyvas.
Siūlus renkame: Ignalinos Carite Atgimimo g 8, Ignalina  nuo 11.30 iki 16.00 nuo pirmadienio iki penktadienio.
Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo bažnyčioje į Advento dėžią.
Kontaktinis Tel.+370 61151985 Ignalinos Carito karo pabėgėlių ir migrantų koordinatorė Jurgita