Gegužės 15 – ąją švenčiama Tarptautinė Šeimos diena, ji yra įsiterpusi tarp Motinos ir Tėvo dienos, tai tarsi savotiškas švenčių junginys. Ta proga gegužės 24 dieną vaikų dienos centrą Eldoradas lankančių vaikų šeimos, kartu su mažaisiais broliais ir sesutėmis, mamomis, tetomis ir močiutėmis vyko į Paliesiaus dvarą. Šios šventės tikslas buvo turiningai, smagiai praleisti laisvalaikį, patirti teigiamų emocijų.

Prie dvaro vartų pasitiko šio dvaro administratorė, kuri aprodė kambarius, jaukią lauko terasą, koncertų salę. Taip pat galima buvo pasivaikščioti nuostabiame dvaro kieme. Vaikus sužavėjo arklidės, ledainė, svirnas, nuostabūs vandens kriokliai. Dvaro darbuotojai visus atvykusius pavaišino skaniomis bandelėmis ir karšta arbata.

Iš dvaro vykome į Mielagėnų miestelį. Aplankėme bažnyčią, kurioje kartu su vikaru kun. Valentinu Dulko pasimeldėme, apžiūrėjome bažnyčią, aplankėme senelių globos namus. Mielagėnų parapijos klebonas kun. Marijonas Savickas leido išgirsti nuostabų varpų skambėjimą, papasakojo bažnyčios istoriją, supažindino su paveikslais, kabančiais bažnyčioje ir leido paglostyti jo augintinius. Palydėjęs iki autobuso, visus palaimino ir palinkėjo geros tolimesnės kelionės.

Kelionę tęsėme iki sodybos, kurioje jau laukė skanūs, tikro medžiotojo kepti, žvėrienos kotletai su karštomis bulvėmis. Vaikai sodyboje smagiai leido laiką: maudėsi, suposi ant sūpynių, šokinėjo ant batuto, žaidė žaidimus. Taip pat kartu su vaikais pramogavo ir šeimos nariai. Pabaigoje kiekvienas vaikas pristatė savo šeimos darytą koliažą, taip kiekvienas galėjo susipažinti vieni su kitais. Kelionės metu šeimos bendravo tarpusavyje, dalinosi įspūdžiais. Kelionė buvo nuostabi.

Už ją dėkojame Ignalinos Švč. M. Marijos gimimo parapijos klebonui kun. Vidui Smagurauskui, kelionėje dalyvavusiam vikarui kun. Valentinui Dulko ir visiems geros valios žmonėms, prisidėjusiems prie šios kelionės.

Snieguolė Kurpytė
Vaikų dienos centro Eldoradas lankytoja