Liepos mėnesį Ignalinos vaikų dienos centre Eldoradas vyko dieninė vasaros stovykla. Ji vadinosi „Aš ir žalias balionėlis“. Žalias, išdykęs, putlus balionėlis mokė vaikus sportuoti, kurti, mąstyti, keliauti, krėtė išdaigas bei kiekvieną dieną vaikams pateikdavo naujų užduočių, išgyvenimų, džiaugsmo akimirkų.

Prasidėjus pirmai stovyklos dienai žalias balionėlis mus išsiuntė į Švenčionėlių Šv. Edvardo parapijos Carito vaikų dienos centrą Šypsenėlė. Nuostabi kelionė, šiltas bendravimas su bendraamžiais, kūrybinės užduotys, bendros vaišės, dainos, malda tokiomis akimirkomis prasidėjo stovykla. Oho smagu, o kas bus toliau…….

Toliau dar įdomiau. Kiekviena diena vis kitokia: genio kalvio dirbtuvės, judrūs žaidimai, išvyka į Australiją, taip, taip  į Australiją, juk žaliajam balionėliui nieko nebuvo neįmanomo, netrukdė nei lietus nei vėsesni orai, kelionė į Mūzų šalį, kurioje mus priėmė nuostabi namų šeimininkė. Jaukiuose namuose vyko šokiai, buvo dainuojamos dainos, kuriamas ansamblis, skanios vaišės. Teatro diena, naujai sukurti vaidmenys, draugų pasirodymai visa tai –STOVYKLA. Jei norėsite į Australiją ar Mūzų šalį maloniai kreipkitės pas mus, į vaikų dienos centrą Eldoradas, mes būtinai jus nuskraidinsime.

Yra pradžia yra ir pabaiga, nors liūdna buvo skirtis, bet stovykla jau baigėsi. Žalio balionėlio patiekalai „raganos smegenys“, „pinokoladas“ ir t.t ( jei norėsit paragauti ar gauti receptą–kreipkitės). Įdomūs diplomėliai stovyklos dalyviams, bendra malda bei padėka visiems kas prisidėjo, kad stovykloje būtų gera. Nuoširdus ačiū.

Parengė Regina